Příjem uprchlíků

eventTýdny
timelineGraf
file_downloadExport
filter_listFiltrovat
Filtrovat hlasy:
13 let
100 let
Jste pro příjem uprchlíků/imigrantů do ČR?
Ludmila90 (2 r)
Přijmout všechny bez výjimky / 5%
4 check_box_outline_blank
Přijmout všechny, kterým hrozí reálné nebezpečí / 42%
33 check_box_outline_blank
Přijmout jen křesťany / 8%
6 check_box_outline_blank
Nepřijímat nikoho / 45%
35 check_box_outline_blank
Počet hlasujících: 78
+1
shareSdílet
remove_red_eyeSledovat
Adresa ankety pro sdílení:

Komentáře

send

Celkem 7 komentářů.

Ozej Blemza
more_vert
(pokračování) platil by daně 85% - 90% z příjmu. Garantuji, že k přijetí by se přihlásili jen ti, kteří nepracují. No a pokud by někdo nevyplnil dotazník (ano - ne), automaticky by platil "přijímací" daň. Vsadím se o měsíční příjem, že bychom byli nejvíce nevstřícný stát k migrantům. A možná k tomu přidat názor Zlatého úsvitu z Řecka "kdo bude na území nelegálně, zpět, nebo do vězení." A vystěhovávat se nakonec bude i násilně, pokud není v plánu, aby stát zanikl. Možná se to sluníčkářům (spíše lidem s těžkým úpalem) zdát kruté, ale košile je bližší než kabát. I ty sluníčkáře by bylo dobré naučit reálnému životu. Např. tím, že: "Máš chuť na kuřecí? Tak tady máš nůž, tamhle je chov kuřat, nějaké si chyť, uřízni mu hlavu a přines ho. My ti ho potom upečeme."
thumb_up2thumb_down0Odpovědět2 r
Ozej Blemza
more_vert
Možná by bylo ještě účinnější to, že kdo souhlasí s přijímáním přiběhlíku
thumb_up0thumb_down0Odpovědět2 r
volicano
more_vert
Kdo je pro přijímání ať se přihlásí na úřad, ustanoví se přijímací komise a tam se vyřídí vše potřebné. Uprchlíků se přijme jen tolik, kolik si jich sluníčkáři sami uživí. Každý z nich by si je ubytoval u sebe doma a sám živil a šatil (z cizího se to rozdává). Každé sluníčko by za ně ručilo vlastním tr. rejstříkem a i majetkem. Do roka by bylo jasno, stejně jako u "rómské" aktivistky s paterčaty (viz video na YT) 99% z nich by rychle prozřelo. Mé daně těmto lehkoživkům, znásilňovačům a agresorům nedám i kdybych se měl rozkrájet, radikalizovat, říkejte si tomu jak chcete. Máme dost vlastních opuštěných dětí, ale těm pomáhat holt není v módě, že jo sluníčka?
thumb_up2thumb_down0Odpovědět2 rUpraveno
Vlasta Brabec
more_vert
Já bych to hlavně v první řadě rozdělil na ty, co prokazatelně utíkají před terorem a pak na ty, co si jen jdou pro sociální dávky. Tohle se prostě musíme naučit rozlišovat. Těch prvních bude tak jedno procento a těch druhých zbytek.
thumb_up3thumb_down0Odpovědět2 r
volicanoarrow_right_alt Vlasta Brabec
more_vert
Proto jsem také psal 99% to jedno by samozřejmě mělo doma tu slušnější komunitu. Jen by mě zajímalo jestli by to 1% bylo ochotno přijmout fakt, že v těch 99% to holt nevyšlo.
thumb_up0thumb_down0Odpovědět2 r
Bolek
more_vert
Tedy nemůžeme přijímat 95 % z nich.
thumb_up1thumb_down0Odpovědět2 r
arci
more_vert
Hlavně nebrat ty vyčůránky kteří ted lezou do Evropy.Nechtějí pracovat převážně mladí lidé kterým se dnes nechce makat na většině světa a našich takových už je dost.Nepotřebujeme ještě odjinut
thumb_up1thumb_down0Odpovědět2 r

Podobné ankety

update 2 rperson 111comment 7
update 2 rperson 109comment 0
update 2 rperson 106comment 14
update 2 rperson 83comment 6
update 2 rperson 73comment 12
Probíhá hlasování, prosíme, čekejte.
add