shareSdílet
remove_red_eyeSledovat
Adresa ankety pro sdílení:

Komentáře

send

Celkem 11 komentářů.

Pavel Svačina
more_vert
Ten, kdo chtěl volit Trikolóru kvůli Kapitánovi Boční vítr, má smolíka. Zůstala tam už jen blbka Zuzka "Ráček" Majer Zahradník.
thumb_up1thumb_down0Odpovědět2 r
Papetua
more_vert
Prosím, přesvědčte ty, kteří volby ignorují, ať jdou volit, a tím zastavte moc prolhanýho Babiše. Každý, kdo má analytické myšlení a nenechá se zfanatizovat, ho volit nebude. Je potřeba podporovat malé a střední podnikatele, starat se o životní prostředí, vzdělávat občany a zbavit se lobbování. Už teď můžete měnit svět k lepšímu - kupovat regionální zboží, bojkotovat komunistické režimy, ověřovat informace, najít v sobě lásku, zbavit se žárlivosti, strachu, sázet stromy, ...
thumb_up0thumb_down2Odpovědět4 r
Fantomas
more_vert
Nejposlušnější klikači jsou momentálně přívrženci toho politického patvaru zvaného SPD, smutné.
thumb_up2thumb_down7Odpovědět4 r
LKWBronson
more_vert
"Politické patvary" jsou dle mého ty nesourodé slepence koalic, v kterých jednotlivé strany nemají odvahu vystupovat ve volbách samy za sebe a po volbách se stejně pro názorové rozdíly tyto koalice stejně rozpadnou...Proto bych je nikdy nevolil!
thumb_up1thumb_down0Odpovědět2 r
tobro
more_vert
OT: Jak může soukromá.osoba.moravec provozovat svůj vlastní politicko.propagandistický pořad na státní televizi? Financování ČT?!! Odměňování externistů, herců a hereček (redaktorů a redaktorek)?!! Co na to koncesionáři pracující pod trestně-právní odpovědností neplacení "ČT a ČRo poplatků"?!! Řízená manipulace cestou tzv. předvolebních průzkumů v některých médiích?!!
thumb_up4thumb_down2Odpovědět4 r
Miraben
more_vert
Za prvé, Česká televize není státní, ale veřejnoprávní, a to je obrovský rozdíl. Odmeňování redaktorů a redaktorek mi přijde v pořádku, vy copak pracujete zadarmo? Vymáhání platby za službu, kterou využívám mi taky přijde naprosto normální. Pokud vám televize není po chuti, nikdo vám nebrání si ji odhlásit, potom po vás nikdo žádné poplatky chtít nebude. Zveřejňování předvolebních průzkumů je normální všude na světě, nevidím v tom problém. Nepochybuji, že se v nich dá podvádět, ale certifikovaná centra provádějí průzkumy podle jasně stanovených metod a postupů. Pokud budou oficiální průzkumy zakázány, dá to prostor "černému trhu" a pak už nebudou mít výsledky vůbec žádnou vypovídající hodnotu.
thumb_up3thumb_down5Odpovědět4 r
Adam Pravda
more_vert
Souhlasím s tím, že ČT by neměla tajit platy a odměny zaměstnanců a spolupracovníků.
thumb_up5thumb_down0Odpovědět4 r
Miky
more_vert
Bolku nevěř tomu, myslím že seš dost naivní
thumb_up5thumb_down2Odpovědět4 r
Bolek
more_vert
Bureš už brzy půjde do tepláků a ten jeho spolek servilnich prisluhovačů skončí v propadlišti dějin. Navždy.
thumb_up5thumb_down11Odpovědět4 r
John Rambo
more_vert
To se stane až politruk Fiala, alfasamec Rakušan, horkokrevný Pospíšil, blackpr_elník Výborný a lysohlávka s a Bartošem budou ve vládě.
thumb_up2thumb_down0Odpovědět4 r
Mirabenarrow_right_alt John Rambo
more_vert
Což se klidně může po příštích volbách stát, pokud se jim podaří dohodnout na společné volební koalici. Dohromady mají ve všech průzkumech výrazně více procent než ANO. Nicméně nevěřím, že by do toho Piráti šli. Tam panují velké rozepře mezi nimi a ODS. Společná skepse k Babišovi je prakticky to jediné, co tyto dvě strany spojuje. Nicméně i blok ODS+KDU+STAN+TOP09 by na tom mohl být s ANO přinejmenším vyrovnaně. Jinak jak jste došel k tomu "alfasamci" u Rakušana? Na to se teď snažím přijít, ale nic mě nenapadá. Za mě je to velmi schopný komunální politik, kdyby nebyl, nezvolili by ho lidé v Kolíně třikrát za sebou starostou. A to s obrovskou převahou.
thumb_up2thumb_down2Odpovědět4 r

Podobné ankety

update 4 rperson 61comment 4
update 4 rperson 54comment 0
update 4 rperson 29comment 2
update 4 rperson 25comment 1
update 4 rperson 23comment 1
update 4 rperson 10comment 0
Probíhá hlasování, prosíme, čekejte.
add