Babiš premiérem ČR

eventTýdny
timelineGraf
file_downloadExport
filter_listFiltrovat
Filtrovat hlasy:
13 let
100 let
Měl by být Andrej Babiš premiérem České republiky?
ANO, měl by být premiérem ČR / 38%
41 check_box_outline_blank
NE, neměl by být premiérem ČR / 62%
67 check_box_outline_blank
Počet hlasujících: 108
+1
shareSdílet
remove_red_eyeSledovat
Adresa ankety pro sdílení:

Komentáře

send

Celkem 14 komentářů.

Papetua
more_vert
Háže klacky pod nohy malým podnikatelům a zdaněné peníze nás všech sype do svého upevňování moci a byznysu. Platí si nejlepší marketing a tím tak dosáhne takového velkého procenta voličů, kteří nemají ani špetku pragmatismu.
thumb_up0thumb_down0Odpovědět2 r
John Rambo
more_vert
Není důvod mít za premiéra politruka Fialu, fetku Bartoše, nadsamce Rakušana či jiného debila. To už je lepší Babiš.
thumb_up2thumb_down2Odpovědět2 r
George Deep
more_vert
Není důvod, mít za premiéra takového zloděje, jako estébácký fízl Babiš...!!
thumb_up5thumb_down1Odpovědět2 r
volicano
more_vert
Na vás již reagovat nehodlám, je jisté, že znáte to co se pouze vám hodí. Nu nic, typická opozice :D
thumb_up2thumb_down3Odpovědět2 r
volicano
more_vert
Nesouhlasím, 47 bilionů v háji a to za 25let po listopadu, ukažte mi jednoho, kdo za to sedí. A vy řešíte ČH. Trapné!!!
thumb_up4thumb_down2Odpovědět2 r
volicano
more_vert
každé ho..nko má své mouchy, ale už nikdy nechci zpět co se tu dělo 25 let po revoluci :(
thumb_up2thumb_down2Odpovědět2 r
Miraben
more_vert
Nikdo neříká, že když nebude vládnout Babiš, tak se tu musí okmažitě dít to, co po revoluci. ANO může nominovat za premiéra někoho, kdo není trestně stíhaný a nemá střet zájmů, alespoň do doby, než si Babiš své problémy vyřeší a soud ho zprostí viny (v opačném případě má sedět na Mírově, ne ve Strakovce). V minulosti odstupovali ministři a premiéři za úplné malichernosti. Tak to v civilizovaných zemích chodí, tímhle vydržováním si Babiše kvůli panickému strachu z "Kalouska a ODS" se dostáváme někam na úroveň středoasijských postsovětských republik.
thumb_up3thumb_down2Odpovědět2 r
volicanoarrow_right_alt Miraben
more_vert
A koho si představujete? Piráty a výlety zadara? nebo ODS která má jako program jen Antibabiš? nebo Kalouska, který schválil zákon o dluhopisech, proč tato kauza asi tak rychle utichla, proč ČT stejně jako ČD a podobně nezveřejní příjmy zamestnanců a ještě mají tu drzost chtít více peněz z poplatků. dokud nebude konec se stranami jako ODS TOP ČSSD KSČM STAN a PIRÁTI již zdatně sekundující. Tak radši volím ANO už kvůli lidem jako pan Pilný paní Válková atd.. A pokud se ho rozkradačské žumpě podaří odstranit, ani si radši nepředstavujte kým je lidé nahradí, myslím tím ve volbách. A pak nás přejde sranda všechny, tedy demokraty uznávající hlas lidu. Buhužel.
thumb_up1thumb_down2Odpovědět2 r
volicano
more_vert
Tedy proč ČT to neudělala jako ČD a podobně. Špatně jsem to formuloval, je pátek a právě jsem přišel z rachoty.
thumb_up0thumb_down1Odpovědět2 r
Mirabenarrow_right_alt volicano
more_vert
A ANO copak nedisponuje jinými nestíhanými politiky bez střetu zájmů? To je docela smutné u tak velkého hnutí, když nemůže nikoho jiného nabídnout a celý její úspěch stojí na bývalém estebákovi. Nicméně dneska stačí si postěžovat, jak špatně tu vládli předchozí vlády a dát lidem slevy na vlak a chovat se při tom, jako bych to dával ze svého. Lid nemůže rozhodovat o vině a trestu, od toho tu jsou soudy, a to že někdo dostane 30% hlasů ve volbách z něj nedělá nedotknutelného a nestíhatelného politika. V minulosti ministři z ODS a ČSSD při každém podezření z trestné činnosti okamžitě odstupovali, obvykle je totiž k tomu vyzvala sama strana. Tady nemá, kdo koho vyzývat, když ANO Babišovi v podstatě patří. A jakou s tímto má souvislost ČT, to už vůbec nechápu, přičemž příjem jejich zaměstananců mě ani příliš nezajímá. Předpokládám, že se vzhledem ke konkurenčnímu prostředí příliš neliší od zaměstanců jiných televizních stanic, takže jeho snížení by znamenalo odliv těch nejlepších redaktorů
thumb_up3thumb_down2Odpovědět2 r
volicanoarrow_right_alt Miraben
more_vert
Všechny státní podniky tak učinily, ze zákona je to konec konců povinnost. Dvořák odmítl, podle mého se vzpírá demokratickým principům, tj okamžitě odvolat. Vám to možná nevadí, vaše věc. Já již podepsal petici za obnovení řízení s tímto samozvaným bolševikem.
thumb_up2thumb_down1Odpovědět2 r
Mirabenarrow_right_alt volicano
more_vert
Pokud je to skutečně zákonná povinnost, pak je to na orgánech činných v trestním řízení. Na druhou stranu, vzhledem k tomu, kolik má dnes ve vysokých politických kruzích ČT nepřátel, podivuji se nad tím, že ještě nikdo nepodal žalobu. Asi to s tou povinností tak horké nebude, ale přesnou legislativu v tomto neznám, nejsem právník.
thumb_up1thumb_down2Odpovědět2 r
volicanoarrow_right_alt Miraben
more_vert
Ano je a víte co necháme si každý svůj názor, od toho tu ta demokracie zkrátka je. Já nepřesvědčím a ani nechci vás a vy mě taktéž ne. Máme tu svobodné volby, tak u uren na shledanou :D
thumb_up3thumb_down0Odpovědět2 r
Mirabenarrow_right_alt volicano
more_vert
Souhlasím.
thumb_up0thumb_down0Odpovědět2 r

Podobné ankety

update 2 rperson 71comment 0
update 3 rperson 49comment 3
update 2 rperson 48comment 14
update 2 rperson 20comment 1
update 7 měsperson 10comment 0
Probíhá hlasování, prosíme, čekejte.
add