Jeden oblíbený žijící spisovatel v jednom ze svých nedávných děl napsal, že striptýz je vedle ohně a mikrovlnné trouby nejlepší vynález lidstva. S trochou nadsázky se s tím dá určitě souhlasit. Naše agentura Striptýz Show nabízí možnost objednat nejen dámský striptýz ale další druhy erotických show na libovolnou akci po celé České republice. Zůstaňme však u klasického striptýzu. Ten v dnešní době nabírá na popularitě, protože se hodí na velké množství různých soukromých i veřejných akcí. A tam, kde by snad nahota vadila, je možné objednat americký striptýz nebo burlesque show bez plné nahoty ale s o to větším uměleckým efektem. A kde se vlastně striptýz vzal?

Na svůdné křivky ženského těla se pánové rádi dívají už od počátku věků. Bylo by proto asi těžké vystopovat úplně první striptérku v historii. To bychom se mohli snadno dostat až někam do pravěku. Seriózní historické prameny se ale shodují, že první veřejný striptýz předvedla francouzská dívka v jedné z pařížských kaváren. Jednalo se tehdy o vystoupení před uzavřenou společností. Tato show se setkala s nadšením a obdivem přítomných. Vyprávěním se roznesla po celé Paříži. Této události však předcházela ta nejdůležitější. Tím bylo srocení žen na náměstí Pigalle, kde se začly davy žen dohadovat, kdo má hezčí tělo. Během této nepřehledné situace se jedna z přítomných žen začala svlékat a odhazovala postupně kusy svého oděvu. Drtivá většina si přihlížení této události maximálně užívala avšak oficiální úřady udělily oné statečné průkopnici striptýzu za její chování pokutu 100 franků. Jak šel čas, striptýz se rozšířil nejen po celé Paříži ale dokonce po celém území Francie. Odtud pak snadno po celém světě.

Když se bavíme o striptýzu, nikdy bychom neměli opomíjet ani variantu pro dámské publikum, tedy pánský striptýz. Typickou situací, kdy si dámy objednávají striptéra je buďto dámská jízda, narozeninová oslava nebo rozlučka se svobodou pro nevěstu. Když se dámy utrhnou z řetězu, tak to vždy stojí zato. Oblíbené kostýmy našich striptérů jsou manager, voják, jack, doktor, dělník, kovboj, policista, hasič, pilot, zásahovka, James Bond, námořní kapitán nebo matrixx. Budete se divit, jak takové kostýmy dokáží rozparádit dámské publikum. To si pak každá vzpomene na film Bez kalhot kde exceluje Channing Tatum a už to lítá. A co Vy? Ještě váháte nad objednáním dámského nebo pánského striptýzu? Mějte na paměti, že rezervaci vystupujících je vždy třeba provést s dostatečným předstihem, aby byla jistota dostupnosti všech účinkujících.