Na silnicích a v ulicích měst se míhá jedno auto za druhým. Když se nad tím zamyslíte, málokdy uvidíte řadu aut, kde by nebylo ani jedno s reklamním polepem nebo obdobnou reklamou. Má to svůj pádný důvod. Pomocí reklamy na autě dokážete oslovit až stovky potenciálních zákazníků každý den. Fólie na autě je velmi působivým a dlouhotrvajícím prostředkem. Reklama v této podobě míří nejen na všechny účastníky silničního provozu, ale působí všude, kde takové auto zaparkujete. Jedete za autem s polepem a chtě nechtě vnímáte obsah reklamního sdělení. Jdete po ulici okolo dodávky s reklamním polepem a vtiskne se Vám do mysli logo, vtipný slogan nebo internetová adresa. Pokud je součástí reklamy QR kód, naskenujete jej pomocí mobilního telefonu a ani si nic dalšího pamatovat nemusíte. Podobných situací je nekonečně mnoho. Reklama na osobní automobil, dodávku či nákladní vůz zkrátka dává smysl.

Mezi zkušené realizátory samolepící reklamy na auta patří středočeská firma Oreo Media Print s.r.o., která se zaměřuje právě na výrobu samolepících nápisů a reklamních polepů na nejrůznější dopravní prostředky. Firma zajistí jakémukoliv podnikání atraktivní a zároveň efektivní způsob zviditelnění. Vaše představy přivedou k životu od prvních grafických návrhů až po samotný polep. Snadno zde objednáte tvorbu reklamních polepů na auto pro celou firemní flotilu. Nespornou výhodou je však možnost objednat výrobu jednoduchého polepu v množství již od jednoho kusu. Pokud potřebujete třeba jen logo firmy na levé přední dveře nebo víko kufru u jediného auta, nebude to problém. Reklamní polep na auto lze umístit také přímo na okna. V takovém případě je polep dodán na průhledné děrované fólii s patřičnou atestací pro použití na vozidlech. Jestliže jste zdaleka, nevadí. Kvůli instalaci nemusíte jezdit přes půl republiky. Polepy jsou dodávány na přenosové fólii a instalaci zvládnete s návodem sami. Vždy je však možné objednat instalaci přímo u Vás.

A kolik to celé stojí? Cena za výrobu polepů je vždy individuální a těžko podchytitelná jednoduchým ceníkem. Cena se odvíjí od počtu kusů, velikosti a složitosti motivu. Ve firmě Oreo Media Print s.r.o. Vám ale rádi připraví přesnou cenovou nabídku podle Vašich konkrétních požadavků. Grafický návrh navíc obdržíte zdarma!