E-shop myartego.cz nabízí široké spektrum zboží pro profesionální kadeřnice a kadeřníky, vlasová studia, kosmetické salóny a barber shopy. Jak už název e-shopu napovídá, nabízený sortiment zboží pochází z velké části od italského výrobce vlasové kosmetiky Artégo. Ta sází na jedinečnost, kreativitu a potěšení z práce. Díky důvěře kadeřníků po celém světě se stala významnou značkou v oblasti vlasové kosmetiky. Vyznačuje se stálostí a sytostí barev, svěžestí vůní, bohatstvím přírodních složek a inovativními technologiemi.

Vedle značky Artégo má e-shop v nabídce také další produkty neméně zvučných a ověřených značek Mila a Fox. Kadeřnické potřeby a vlasová kosmetika tvoří stěžejní obsah e-shopu.

Kadeřnické řemeslo zahrnuje celou řadu nejrůznějších úkonů s vlasovou pokrývkou i hlavovou pokožkou. Nejčastěji je to mytí, stříhání a barvení vlasů. Každý z těchto kroků vyžaduje kvalitní nástroje a přípravky pro co možná nejdokonalejší výsledek. A přesně tímto směrem se orientuje nabídka e-shopu myartego.cz. Pro efektivní mytí vlasů je v e-shopu několik řad šamponů od výrobců Artégo a Mila. Nůžky, břitvy i strojky na vlasy jsou důležité kadeřnické nástroje a jejich výběru je třeba věnovat patřičnou pozornost. Značka Fox je v tomto odvětví sázkou na jistotu. V e-shopu myartego.cz si vyberete ten správný nástroj, který Vám bude nejlépe vyhovovat a bezproblémově sloužit dlouhou dobu.

Dále jsou zde ke koupi různorodé palety barev na vlasy obsahující i méně tradiční odstíny. Řady barev It’s color a My Color Reflex značky Artégo jsou dnes již proslulé svou kvalitou a dlouhotrvajícím účinkem. Používá je mnoho kadeřnictví k plné spokojenosti kadeřníků i klientů.

E-shop myartego.cz však nenabízí jen provozní produkty pro zaběhlá kadeřnictví, ale pomůže Vám i s úplným začátkem a počátečním vybavením kadeřnického salónu. Koupíte zde totiž také nejrůznější kadeřnický nábytek jako jsou kadeřnická křesla, vozíky nebo pojízdné mycí mísy.

Pokud máte ve svém okolí nějakou kadeřnici nebo vlasovou stylistku a vymýšlíte pro ni nějaký dárek, možná Vám přijde vhod možnost zakoupení dárkového poukazu na zboží. Myartego.cz prodává dárkové poukazy několika různých hodnot.

Za zmínku také stojí, že pokud se v e-shopu registrujete a vyplníte své IČ, získáte tím trvale nižší ceny!