Striptýz je forma erotického vystoupení, které se hodí při mnoha různých příležitostech. Kde ale sehnat pěknou a spolehlivou striptérku? Vždy je třeba se obrátit na agenturu, která působí v oboru už nějaký ten pátek a má kladné reference. Jenom tak získáte jistotu, že objednané vystoupení proběhne přesně podle Vašich představ a publikum se patřičně pobaví.

Zkušeným subjektem v této branži je Agentura Fox. Funguje od konce devadesátých let a za ty roky si vybudovala pověst spolehlivého partnera při zajišťování nejrůznější erotické zábavy. Hlavní doménou je však stále především dámský a pánský striptýz. Agentura vznikla na Moravě, ale její působnost se postupem času rozšířila i do Čech. Není tedy problém objednat striptérku nebo striptéra v Praze, Plzni nebo Liberci.

Pro úplnost uvádíme kompletní seznam větších měst, která vytyčují geografickou působnost Agentury Fox a kde lze objednat vystoupení: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Zlín. Z tohoto výčtu vyplývá, že striptýz lze objednat opravdu téměř po celé České Republice a nikdo tak nezůstane ochuzen o žhavou striptýzovou show.

Striptýz je notoricky známý druh zábavy pro dospělé, ale zamysleli jste se někdy nad tím, kde se vlastně striptýz vzal? Tato forma umění nepochází ani z Česka ani z Ameriky. Striptýz má kořeny ve Francii, kde se v devatenáctém století zrodil zcela unikátním a originálním způsobem. Tehdy se jednalo o striptýzové vystoupení před uzavřenou společností. Tato show se setkala s nadšeným obdivem. Na pařížském náměstí vypukl mezi přítomnými ženami spor o to, kdo má hezčí tělo. Během nepřehledné situace jedna z přítomných žen vyskočila na pódium a odhazovala jednotlivé kusy oblečení, aby předvedla svou nahotu ze všech úhlů. Drtivá většina si přihlížení této události maximálně užívala avšak oficiální úřady tomuto aktu příliš nakloněny nebyly. Ona odvážná žena, dostala sice pokutu, ale touhu Francouzů po erotice nemohly nějaké pokuty zastavit. Odtud se pak během dalších desetiletí rozšířil striptýz do celého světa.

V dnešní době stačí napsat e-mail nebo zvednout telefon a pohodlně si objednat striptérku domů, na chatu, do restaurace nebo kamkoli jinam, kde se něco slaví nebo zapíjí. Typickým důvodem pro striptýzovou objednávku je rozlučka se svobodou, pánská či dámská jízda nebo narozeninová oslava. Určitě ale vymyslíte i další pádné důvody, proč objednat profesionální striptýz od Agentury Fox.