Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací Rozumím
Ankety a hlasováníAnkety a hlasování

V případě války budu bojovat na straně

Autor: Anonymní

HlasovatUSA
237 hlasů
92.2 %
HlasovatRuska
17 hlasů
6.6 %
HlasovatNikoho
2 hlasů
0.8 %
HlasovatUteču na pól
1 hlasů
0.4 %

Celkem hlasovalo: 257 lidí

Bill
26.05.18 17:36:16

Naprostý souhlas s Lejlou . Jen vymaštěnci nejsou schopni pochopit , že jednou poslouží těm se kterými sympatizují jako živé štíty , které poženou před svými tanky směrem na východ ...

Lejla
22.04.18 19:17:09

Může mi někdo vysvětlit , za jaké hodnoty bych měla nasazovat krk ? Za naše politiky , za západní šéfy , kteří u nás vlastní většinu dříve našeho majetku , za to , že nás ponižují a mají za dobytek , který krmí posílaným svinstvem nadupaným chemií a nestandartními komponenty ? S podvodníky a agresory bych proti mírumilovnému národu - Rusku - nikdy nespolupracovala a už vůbec jim nepomáhala - to přenechám kavárně . Už teď si mne můžou vyškrtnout ze stavu .

Anna
22.04.18 15:55:10

Obyčejní lidé si válku samozřejmě nepřejí. Bohužel, bez našeho souhlasu nás zatáhla vrchnost do teroristického paktu NATO a největším přáním USA je vyvolání 3. války. Silně pochybuji o tom, že by Češi v případě války stáli na straně válečných zločinců z USA.

Brutus
21.04.18 21:07:36

V případě jaké války, asi myslíte třetí světovou? Přemýšlím nad tím jak dlouho jste tu anketu vymýšlel, 20 sekund? Logicky asi budu muset bojovat za zemi ve které dostanu povolovací rozkaz. Česko = AČR. Jestli myslíte, že vstoupím do cizinecké legie USA/RU jste na omylu, seru na ně. Jinak ČR je v NATO = USA, né Rusko. Vám podle vaší pravděpodobné inteligence doporučuji utéct na pól, ale jen severní, tomu jižnímu nevěřím. Pochybuji, že by chtěl normální člověk bojovat stejně nás jen znovu využijí na práci, nebo zlikvidují v koncentráku. To jsem se zase rozvášnil, stačí, myslím, že na váš mozek toho bylo až moc. Budu rád, když mi vaše zvrácená mysl odpoví na dotazy. Děkuji za přečtení a radím vám odevzdat všechny zbraně, protože představa, že vy za mně budete bojovat je děsivá.


Jméno:


Komentář: